dowolna

Mieszkania z księgą wieczystą Świdnik - Oferty sprzedaży i najmu

31 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

31 ogłoszeń

299 000 zł35,70 m² 8 375,35 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż Kawalerka w centrum Świdnika 35 m2 Idealne dla singla lub pary. Przytulne, ciepłe, słoneczne i ustawne. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się na ul. Norwida 5.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnik

Świdnik,lubelskie

432 000 zł44,17 m² 9 780,39 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dzień dobry, jestem osobą prywatną i na sprzedaż oferuję funkcjonalne mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni 44,13 m , z balkonem oraz aż dwiema piwnicami o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł38 m² 10 394,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Nowoczesne mieszkanie 38 m po generalnym remoncie, 3 piętro, świdnik Salon z aneksem + 2 sypialnie, duża łazienka, funkcjonalny układ. Bez piecyka gazowego. Świetna lokalizacja: szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

449 900 zł47 m² 9 572,34 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

NA sprzedaż - 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie w Świdniku Powierzchnia: 47 m2 Cena: 449 900 zł Mieszkanie po kapitalnym remoncie - gotowe do wprowadzenia. Lokal znajduje się na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

275 000 zł29 m² 9 482,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż kawalerka w Świdniku 28,5 m Biuro Nieruchomości Dream House z przyjemnością prezentuje kawalerkę o powierzchni 28,5 m , usytuowaną na 2. piętrze w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Świdnik

Świdnik,lubelskie

459 000 zł47,50 m² 9 663,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 47,5 m2 - parter, po generalnym remoncie - Osiedle Wschód, świdnik Cena: 459 000 zł Na sprzedaż komfortowe i zadbane mieszkanie o powierzchni 47,5 m2, położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł33 m² 9 393,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Jeśli szukasz mieszkania, które urządzisz od zera według własnego pomysłu, ta kawalerka przy ul. Stachonia w Świdniku będzie dobrym wyborem. To jasny i ustawny lokal o powierzchni 33.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł46 m² 7 586,96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Jeśli zależy Ci na mieszkaniu z sensownym układem i dwustronnym doświetleniem, ta oferta w Świdniku przy ul. Kopernika jest warta obejrzenia. 46 m na 2. piętrze w 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnik

Świdnik,lubelskie

339 000 zł40 m² 8 475 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m2 w Świdniku. Mieszkanie znajduję się na 2 piętrze niskiego bloku z 1975 r. Mieszkanie posiada Balkon Forma własności:Odrębna.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe

Świdnik,lubelskie

605 000 zł71,20 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Są mieszkania, które się ogląda. i są takie, w których od razu czujesz, że można zostać na dłużej. To jedno zdecydowanie należy do tej drugiej kategorii. Dwupoziomowe, z naturalnym.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł42 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Jeśli szukasz funkcjonalnego mieszkania z osobną kuchnią i balkonem, ta propozycja w Świdniku na ul. Kopernika dobrze sprawdzi się na co dzień. 39 m2, wygodny układ 2 pokoi i 2.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł50 m² 9 980 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie w Świdniku- gotowe do zamieszkania od zaraz! Mieszkanie 50 m2 - 2. piętro - po remoncie - z pełnym wyposażeniem Cena: 499 000 zł Kluczowe informacje: - powierzchnia: 50.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł64,85 m² 10 485,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż atrakcyjne, funkcjonalne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 65 m2. Nieruchomość znajduje się na 2. piętrze w nowoczesnym budynku z windą. Mieszkanie jest nowe, zadbane.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł62,70 m² 9 330,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Sprzedam nowe mieszkanie 62,70 m2 - 3 osobne pokoje, świdnik, ul. Lecha Kaczyńskiego - 2026 r. Mieszkanie w stanie deweloperskim, idealne pod własną aranżację. Powierzchnia: 62,70 m2 + balkon ok. 8.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Świdnik,lubelskie

460 000 zł45 m² 10 222,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie 45 m z dużym balkonem | Świdnik, ul. Klonowa | Blok 2014 r. Są mieszkania, które dobrze się ogląda, i takie, które chce się obejrzeć. To ogłoszenie należy do tej drugiej.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł43,20 m² 9 699,07 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż mieszkanie 43,20 m2 w Świdniku - ul. Modrzewiowa Do sprzedania bardzo ładne mieszkanie na III piętrze (ostatnim) w budynku z 2000 roku. Powierzchnia: 43,20 m2 Cena: 419 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Świdnik,lubelskie

349 000 zł48,50 m² 7 195,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Jeśli szukasz mieszkania z wygodnym, rozkładowym układem i osobną kuchnią, ta oferta na ul. Racławickiej w Świdniku daje solidną bazę do urządzenia wnętrza po swojemu. 48 m na.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł71,60 m² 9 567,04 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Jeśli szukasz mieszkania urządzonego z wyczuciem i dbałością o detale, ta oferta zwraca uwagę od pierwszego kroku. Wnętrze jest jasne, harmonijne i konsekwentne stylistycznie. To.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł19 m² 13 631,58 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Oferta sprzedaży kawalerki inwestycyjnej Świdnik, ul. Kościuszki - Centrum Na sprzedaż kompaktowa kawalerka po modernizacji, położona na wysokim parterze w niskim bloku, w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł108 m² 5 916,67 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Biuro Nieruchomości Real People Estate prezentuje 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż. Lokalizacja: ul. Akacjowa, dz. Brzeziny, świdnik Szczegóły nieruchomości: oferujemy na sprzedaż czteropokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Świdnik,lubelskie

430 000 zł53,37 m² 8 056,96 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Pięknie wykończone mieszkanie w Świdniku Lokalizacja: ul. Cypriana Kamila Norwida, świdnik Typ: mieszkanie na poddaszu Powierzchnia: 53,37 m (dodatkowa garderoba 4,87 m ) Piętro: 3.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł77 m² 6 168,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

77 m , 3 pokoje ul. Niepodległości, ścisłe centrum Świdnika | Idealne do własnej aranżacji. Jeśli szukasz dużego, jasnego i świetnie położonego mieszkania, które możesz wykończyć.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł47,60 m² 8 088,24 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Biuro Nieruchomości Real People Estate prezentuje 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż. Lokalizacja: ul. Jarzębinowa, świdnik Szczegóły nieruchomości: oferujemy na sprzedaż dwupokojowe , ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł61,90 m² 8 400,65 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż bardzo jasne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 61,90 m2 położone na wysokim parterze w niskim bloku z 2000 roku. Rozkład pomieszczeń: - salon -.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł36,46 m² 8 776,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

NA sprzedaż mieszkanie W centrum świdnika 2 pokojowe ulica 3 maja Mieszkanie znajduje się w odnowionym bloku po termoizolacji. 4 piętro z 4 W budynku nie ma windy Układ mieszkania: -.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł24,60 m² 9 146,34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Szukasz przytulnego mieszkania do własnej aranżacji? Z przyjemnością prezentuję ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego na ulicy Kopernika 20. To doskonałe miejsce dla osób ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnik

Świdnik,lubelskie

399 000 zł32 m² 12 468,75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferta tylko U nas W biurze! - wyłączność. Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie w centrum Świdnika na 1 piętrze niskiego bloku. Mieszkanie przestronne, idealne dla rodziny lub młodej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnik

Świdnik,lubelskie

390 000 zł49,66 m² 7 853,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m2 w Świdniku. Mieszkanie znajduję się na 3 piętrze niskiego bloku z 1975 r. Mieszkanie posiada Balkon Forma własności: odrębna.

Szczegóły ogłoszenia

Kawalerka umeblowana Świdnik

Świdnik,lubelskie

320 000 zł28 m² 11 428,57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie o pow 28 m2 po generalnym remoncie na 3 piętrze w niskim bloku w centrum Świdnika. Na sprzedawany lokal składa się: duży Pokój Kuchnia Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł47,60 m² 7 962,18 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 47,6 m2 w Świdniku. Mieszkanie znajduję się na 3 pietrze w niskim bloku trzypiętrowym. Nieruchomość w stanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnik

Świdnik,lubelskie

549 000 zł51,45 m² 10 670,55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,45 m2 w Świdniku. Mieszkanie po generalnym remoncie. Nieruchomość usytuowana na parterze w 4-o piętrowym bloku z 1980 roku. .

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Armii Krajowej

Świdnik,lubelskie

410 000 zł48 m² 8 577,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Na sprzedaż przytulne, widne i przestronne, dwupokojowe mieszkanie o pow. 48 m2 w uczciwej cenie. Gotowe do zamieszkania od zaraz lub rearanżacji według własnych preferencji. Rozsądna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Świdnik

Świdnik,lubelskie

286 000 zł36 m² 7 988,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1982

Sprzedam dużą, widną kawalerkę 35,80 m2 - Osiedle Wschód, świdnik Świetna lokalizacja | Duży metraż jak na kawalerkę | Południowy widok Do sprzedaży bardzo przestronna kawalerka na Osiedlu Wschód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Świdnik

Świdnik,lubelskie

359 000 zł49 m² 7 259,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Biuro Nieruchomości Dream House oferuje na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie w Świdniku, 49,45 m2 - 4. piętro Biuro Nieruchomości Dream House ma przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kopernika

Świdnik,lubelskie

325 000 zł42 m² 7 831,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż mieszkanie w Świdniku przy ul. Kopernika 20 położone na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku. Powierzchnia mieszkania wynosi 41,50 mkw., a składają się na nią: - duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Świdnik,lubelskie

359 000 zł56 m² 6 402,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

**ogłoszenie: sprzedaż Dwupokojowego Mieszkania w Świdniku** Na sprzedaż oferujemy przestronne dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w Świdniku przy ulicy Niepodległości. Całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kosynierów

Świdnik,lubelskie

279 000 zł38 m² 7 252,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Jasne - dopisuję te informacje i wplatam je naturalnie w treść ogłoszenia, żeby brzmiało jeszcze bardziej atrakcyjnie. Na sprzedaż 2pokojowe mieszkanie - Świdnik, ul. Kosynierów Oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Świdnik,lubelskie

380 000 zł45 m² 8 353,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania 2/3 pokojowe mieszkanie znajdujące się w Świdniku na ul. Racławickiej. 3 piętro w niskim 4 piętrowym bloku bez windy. Mieszkanie przeszło remont kilka lat temu podczas, którego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Świdnik

Świdnik,lubelskie

369 000 zł47 m² 7 784,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 47,40 m2, położone na czwartym piętrze niskiego bloku na osiedlu Wschód w Świdniku. Spokojna, zielona okolica sprzyjająca relaksowi po dniu pracy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Świdnik

Świdnik,lubelskie

329 900 zł51 m² 6 531,38 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przedstawiam ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania usytuowanego na 1 piętrze kameralnego, niskiego bloku położonego w Świdniku, niedaleko lasu Rejkowizna. Mieszkanie idealne dla rodziny, pary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnik

Świdnik,lubelskie

275 000 zł35 m² 7 857,14 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Zapraszam do zapoznanie się z ofertą sprzedaży mieszkania w centrum Świdnika. Mieszkanie położone na 5 piętrze niskiego bloku z windą. Na nieruchomość o powierzchni 35 m2.

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij