Mieszkanie, ul. Kaczyńskiego

Kaczyńskiego, Świdnik, lubelskie

  • 495 000 zł
  • 54 m²
  • 9 166,67 zł/m²

Zdjęcie

Anna Włoch

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Kaczyńskiego

Kaczyńskiego, Świdnik, lubelskie

zaktualizowane:
19 maja 2026

495 000 zł

54 m²

9 166,67 zł/m²

Mieszkanie, ul. Kaczyńskiego

Zaktualizowane: 19 maja 2026

495 000 zł 54 m² 9 166,67 zł/m²

Piętro:
1/4
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
2025
Miejsce parkingowe:
w garażu podziemnym
Stan mieszkania:
deweloperski

Piętro:

1/4

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

2025

Miejsce parkingowe:

w garażu podziemnym

Stan mieszkania:

deweloperski

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 495 000 zł (9 166,67 zł/m²)
  • Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe mieszkania w Świdniku)
  • Charakterystyka mieszkania: 54 m², 3 pokoje; stan: deweloperski
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2025
  •   technika budowy: nowa technologia
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 1/4, jednostronne, wielopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  • Miejsce parkingowe: w garażu podziemnym
  • Źródło: biuro nieruchomości: AW Nieruchomości, zaktualizowane: 19.05.2026
  •   numer ogłoszenia: ANNA-MS-137-1

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie w nowej inwestycji w Świdniku przy ul. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego

Mieszkanie - 3 pokoje

Powierzchnia mieszkania ok 55 mkw, składa się z:

- salonu z aneksem kuchennym z wyjściem na balkon

- pokój ok 10 mkw
- pokój ok 10 mkw

- łazienka z WC

- przedpokój

Brak piecyków gazowych. Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej. (...)

Agent

Anna Włoch

603 666...

603 666 704

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Anna Włoch

603 666...

603 666 704

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana