Mieszkanie, ul. Racławicka
Racławicka, Świdnik, lubelskie
- 429 000 zł
- 49,55 m²
- 8 657,92 zł/m²
Beata Sołtys
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Racławicka
Racławicka, Świdnik, lubelskie
zaktualizowane:
13 kwietnia 2026
Mieszkanie, ul. Racławicka
Zaktualizowane: 13 kwietnia 2026
429 000 zł 49,55 m² 8 657,92 zł/m²
3/4
3
-
-
wysoki standard
Zobacz na mapie
Piętro:
3/4Liczba pokoi:
3Rok budowy:
-Miejsce parkingowe:
-Stan mieszkania:
wysoki standardSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 429 000 zł (8 657,92 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Forma własności: własność
- Charakterystyka mieszkania: 49,55 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: wysoki standard
- okna: plastikowe
- Budynek: blok mieszkalny
- technika budowy: wielka płyta
- Rozkład mieszkania: piętro 3/4, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
- Miejsce parkingowe: brak przynależnego miejsca parkingowego
- Źródło: biuro nieruchomości: Biuro Nieruchomości Smerecki, zaktualizowane: 13.04.2026
- numer ogłoszenia: 202/13873/OMS
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Racławicka, Świdnik, świdnicki, lubelskie
Opis nieruchomości
Przedstawiamy Państwu atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Racławickiej w Świdniku. Jego powierzchnia to 49,55 m2 dodatkowo przynależy do niego piwnica o powierzchni 2,90 m2. Mieszkanie jest zlokalizowane na 3 piętrze niskiego bloku. Mieszkanie jest dwustronne, o ekspozycji wschód-zachód a dzięki dużym oknom jest bardzo widne. (...)