dowolna

Mieszkania z prawem własności Świdnik - Lista ofert

46 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 3 Maja

Świdnik,lubelskie

260 000 zł41 m² 6 280,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie położone przy ul. 3 maja w Świdniku w bloku o niskiej zabudowie na trzecim piętrze bez windy. Nieruchomość składa się z dwóch rozkładowych pokoi, widnej kuchni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnik

Świdnik,lubelskie

285 000 zł43 m² 6 627,91 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam jasne , przytulne mieszkanie na parterze a balkonem typu loggia. Mieszkanie jest usytuowane w centrum Świdnika, blisko szkoła , sklepy , przystanek. Pośrednikom dziękuje

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Świdnik

Świdnik,lubelskie

620 000 zł62 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie 62 m2 dodatkowo balkon o wymiarach 170 cm/700cm i taras ok 65 m2. Do mieszkania przynależy piwnica i miejsce postojowe w garażu podziemnym ( dodatkowa cena za miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kalinowa

Świdnik,lubelskie

350 000 zł60 m² 5 843,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szukasz wygodnego i jasnego mieszkania blisko infrastruktury miejskiej? To mieszkanie jest właśnie dla Ciebie. Na sprzedaż zadbane, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,9 m2. Lokal mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Niepodległości

Świdnik,lubelskie

184 000 zł28 m² 6 524,82 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie położone przy ulicy Niepodległości na drugim piętrze w trzypiętrowym budynku. Składa się z pokoju, oddzielnej kuchni, łazienki oraz przedpokoju, istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Świdnik

Świdnik,lubelskie

380 000 zł53 m² 7 170 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Wyłącznie U nas! Stylowe nowoczesne dwupokojowe mieszkanie usytuowane na wysokim parterze w 4-piętrowej kamienicy. Nieruchomość zlokalizowana w okolicach ul. Słowackiego, oraz Tuwima.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Głowackiego

Świdnik,lubelskie

279 350 zł37 m² 7 550 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Wyłącznie U nas! Nowoczesne kameralne dwupokojowe mieszkanie, usytuowane na pierwszym piętrze w 4-piętrowym budynku. Nieruchomość zlokalizowana w okolicach ul. Głowackiego, oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mickiewicza

Świdnik,lubelskie

279 000 zł52 m² 5 365,38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w Świdniku w bardzo atrakcyjnej cenie i lokalizacji ul. Mickiewicza 1. Lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 51,69m2 i całkowitej 60,51m2. Są to 2 pokoje, w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Okulickiego

Świdnik,lubelskie

329 000 zł58 m² 5 672,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Czyste i zadbane 4 pokojowe mieszkanie w Świdniku przy ul gen. L. Okulickiego. Blok ocieplony, schludne, czyste klatki schodowe. Atrakcyjna cena 5600 zł/m2. Prezentowane mieszkanie to 57,65.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnik

Świdnik,lubelskie

330 000 zł58 m² 5 689,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Super Oferta! Czteropokojowe mieszkanie obecnie zaaranżowane na 3 pokoje. Istnieje możliwość łatwego powrotu do pierwotnej wersji. Mieszkanie składa się z dużego salonu i dwóch mniejszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Świdnik

Świdnik,lubelskie

220 000 zł36 m² 6 111,11 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1953

W ofercie 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36m2 w centrum Świdnika. Usytuowane jest na atrakcyjnym pierwszym piętrze niskiego bloku. Mieszkanie składa się z dużego salonu (19.4m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią Świdnik

Świdnik,lubelskie

159 000 zł25 m² 6 360 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Atrakcyjna oferta! Przytulne mieszkanie 1-pokojowe w centrum Świdnika dostępne od zaraz! Mieszkanie znajduje się na szczytowym piętrze niskiego bloku w samym centrum miasta. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kosynierów

Świdnik,lubelskie

239 000 zł48 m² 5 004,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Świdniku, przy ulicy Kosynierów. Budynek jest rodzaju: blok. Powierzchnia nieruchomości wynosi 48 m2. Mieszkanie posiada 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Konopnickiej

Świdnik,lubelskie

355 000 zł67 m² 5 299 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w Świdniku w doskonałej lokalizacji, bardzo dobrze skomunikowane, dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej. Blisko centrum, w bezpośrednim sąsiedztwie przedszkole, szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Witosa

Świdnik,lubelskie

260 000 zł48 m² 5 450,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Świdniku przy ulicy Witosa. Powierzchnia nieruchomości wynosi 48 m2. Mieszkanie posiada 2 pokoje, widne i przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kosynierów

Świdnik,lubelskie

239 000 zł48 m² 5 004,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie położone na czwartym, ostatnim piętrze w bloku przy ul. Kosynierów. Nieruchomość składa się z dwóch rozkładowych pokoi, oddzielnej widnej kuchni oraz łazienki i toalety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Parcelowa

Świdnik,lubelskie

1 000 zł46 m² 21,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo ładne, czyste,ciche i widne mieszkanie niedaleko Helikoptera, kolo ul.Raclawickiej. Mieszkanie z balkonem, na spokojnym osiedlu. 2 pokoje, kuchnia, łazienka wc osobno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Witosa

Świdnik,lubelskie

235 000 zł60 m² 3 942,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Mieszkanie z wystawą na stronę północ - południe składa się z trzech ustawnych pokoi oraz widnej kuchni. Do dyspozycji również balkon i piwnica. Mieszkanie po tegorocznym remoncie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Witosa

Świdnik,lubelskie

170 000 zł50 m² 3 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Sprzedam mieszkanie, 2 pokoje, kuchnia, przedpokój, łazienka. Mieszkanie całe jest do remontu. W środku znajduje się boazeria. Mieszkanie znajduje się na osiedlu Wschód (ul. W. Witosa).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Konstytucji 3-go Maja

Świdnik,lubelskie

125 000 zł32 m² 3 906,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

kawalerka, pokój 20m2, duży, widny, ustawny, kuchnia z oknem, wymienione instalacje, drzwi, okna, do odświeżenia ściany. zapraszam do obejrzenia. wolne od zaraz

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ratajczaka

Świdnik,lubelskie

349 000 zł68 m² 5 094,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Bardzo atrakcyjne mieszkanie przy ul. Ratajczaka (os. Polesie) w Świdniku. Blok z cegły z 2008r. Trzy ustawne pokoje (18.8, 11.8, 11.2 m2), kuchnia (8 m2), łazienka (5 m2) i wc. Duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Spadochroniarzy

Świdnik,lubelskie

364 700 zł73 m² 4 995,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Sprzedam mieszkanie w Świdniku, 3-pokojowe, ul. Spadochroniarzy, piętro 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ratajczaka

Świdnik,lubelskie

678 000 zł84 m² 8 098,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Polecam na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 83,72m2 zlokalizowane na trzecim i czwartym piętrze w bloku ul. Bronisława Ratajczaka. W skład nieruchomości.

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij