dowolna

Mieszkania na sprzedaż Świdnik - Oferty „sprzedam mieszkanie”

60 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

60 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Niepodległości

Świdnik,lubelskie

399 000 zł75 m² 5 320 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie o wysokim standardzie wykończenia po generalnym remoncie w 2018 roku (w tym dokonano wymiany wszystkich instalacji, pionu kanalizacyjnego, okien, drzwi, tynków). Po wykonanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Świdnik

Świdnik,lubelskie

163 000 zł33 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Kawalerka przerobiona na 2 pokojowe mieszkanie w Centrum Świdnika. Mieszkanie spółdzielcze własnościowe, z ustanowioną Księgą Wieczystą. Mieszkanie znajduje się na V piętrze, na 32,6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnik

Świdnik,lubelskie

160 000 zł36 m² 4 444,44 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Świdnik - Centrum , M-3, 36m 2 , p. 0/3, spółdzielcze-własnościowe z kw informacje dodatkowe: mieszkanie do odnowienia, czyste i zadbane. Opis dodatkowy: 2 pok. idealne na biuro, gabinet lub do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Kopernika

Świdnik,lubelskie

106 000 zł25 m² 4 240 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Do sprzedaży mieszkanie usytuowane na czwartym piętrze w niskim bloku przy ul. Kopernika w Świdniku. Mieszkanie jest w stanie do generalnego remontu co daje możliwość swobodnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Kopernika

Świdnik,lubelskie

135 000 zł25 m² 5 400 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Świdnik- centrum- ulica kopernika Do sprzedaży atrakcyjna kawalerka położona na trzecim piętrze w niskim bloku. Mieszkanie po remoncie, niski czynsz, 150 zł. Bardzo dobra lokalizacja.Polecamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Racławicka

Świdnik,lubelskie

149 000 zł37 m² 4 059,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Świdnik ul. Racławicka - samo centrum miasta. W zasięgu ręki pełna infrastruktura. W promieniu 300 m znajdują się min. Galeria Handlowa venus, sąd, stokrotka, biedronka, apteka, bank,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Świdnik

Świdnik,lubelskie

169 000 zł35 m² 4 880,16 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie w stanie deweloperskim z balkonem, piwnicą 1,93 m2 oraz miejscem postojowym przed blokiem ( zakup wyłącznie razem z miejscem)-. Termin wydania mieszkania około lipca/sierpnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Baczyńskiego

Świdnik,lubelskie

135 000 zł34 m² 3 913,04 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1951

Sprzedam mieszkanie do remontu w centrum Świdnika. Bardzo dobra lokalizacja 1 piętro ul. Kamila Baczyńskiego. Okna plastikowe po wymianie. Mieszkanie jednopoziomowe. Cena 135 000 pln .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Racławicka

Świdnik,lubelskie

149 000 zł37 m² 4 027,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie przy ulicy Racławickiej w Świdniku w niskim bloku, w cichej okolicy. Nieruchomość położona jest na czwartym, najwyższym piętrze i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kopernika

Świdnik,lubelskie

178 000 zł45 m² 3 955,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Bardzo ładne, wyremontowanie mieszkanie na 4 piętrze w centrum Świdnika przy ulicy Kopernika. Nieruchomość składa się z dwóch nieprzechodnich, rozkładowych pokoi, oddzielnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnik

Świdnik,lubelskie

190 000 zł51 m² 3 747,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie po gruntownym remoncie od podstaw zburzone tynki, posadzki, piony wodne i kanalizacyjne, instalacja elektryczna, hydrauliczna, gazowa , wszystko wymienione w 1998r. na nowe. Mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Świdnik

Świdnik,lubelskie

240 000 zł73 m² 3 287,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie własnościowe położone w centrum Świdnika. Atrakcyjny rozkład: 4 pokoje nieprzechodnie, widna kuchnia, duży przedpokój z dwoma szafami w zabudowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnik

Świdnik,lubelskie

188 000 zł52 m² 3 615,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie mieści się w cichej i spokojnej części Świdnika. Jest ono niezwykle zadbane, nie wymagające dużego wkładu własnego, a także stanowi idealną nieruchomość pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jaworowa

Świdnik,lubelskie

275 000 zł49 m² 5 596,26 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Przytulne mieszkanie na trzecim piętrze w nowym bloku mieszkalnym w miejscowości Świdnik. Położone w bardzo spokojnej okolicy, w pobliżu lasu, mieszkanie posiada dwa pokoje, aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kosynierów

Świdnik,lubelskie

245 000 zł62 m² 3 954,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Sprzedam trzypokojowe mieszkanie w niskim bloku na spokojnym osiedlu. Na powierzchni 61,96m2 znajdują się 3 pokoje, przestronna, widna kuchnia, łazienka, toaleta i przedpokój. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnik

Świdnik,lubelskie

192 000 zł60 m² 3 189,37 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania zlokalizowanego w Świdniku. Mieszkanie znajduje się na 10 piętrze, dzięki czemu z okien rozpościera się widok na przepiękną panoramę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Racławicka

Świdnik,lubelskie

140 000 zł33 m² 4 242,42 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokoje z aneksem kuchennym, po remoncie, 5 piętro, winda, okna od wschodu, z umeblowaniem i sprzętem agd- do zamieszkania od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Norwida

Świdnik,lubelskie

150 000 zł48 m² 3 125 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam od zaraz umeblowane mieszkanie (uwaga: jeżeli zajdzie taka potrzeba, istnieje możliwość zabrania mebli). 2 niezależne pokoje, jasna kuchnia, łazienka i przedpokój. Bez balkonu. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Racławicka

Świdnik,lubelskie

158 100 zł32 m² 4 864,62 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Proponuję widne i słoneczne mieszkanie do sprzedania usytuowane na 7 piętrze w wysokim bloku w centrum Świdnika. Mieszkanie komfortowe po generalnym remoncie, gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia