dowolna

Działki budowlane Świdnik - Ogłoszenia sprzedaży działek

16 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

16 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

2 000 000 zł4 000 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ładna działka budowlana

Szczegóły ogłoszenia

933 660 zł3 458 m² 270 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka usługowo mieszkaniową na fakturę vat o powierzchni 3457 m2 o oznaczeniu mu i sj, położona przy ul. Tygrysiej w Świdniku (przy węźle S12-S17 Mełgiewska) ,.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

600 000 zł1 721 m² 348,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w spokojnej lokalizacji - ponad 17ar - Świdnik, działka budowlana z dopuszczeniem zarówno zabudowy jednorodzinnej jak i usług nieuciążliwych. Opis działki: -.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł1 147 m² 610,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Szukasz inwestycji z szybkim startem! Możliwość płatności z odroczonym terminem! Na sprzedaż działka z pnb w Świdniku -osiedle Olimpijczyków! Działka budowlana 1147 m z.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

498 000 zł1 144 m² 415,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1144 m2, zlokalizowana w Świdniku przy ulicy Słonecznikowej. Nieruchomość charakteryzuje się regularnym kształtem o wymiarach.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł1 517 m² 427,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Opis nieruchomości: sprzedam działkę budowlaną położoną przy ul. Tęczowej w Świdniku. Bardzo dogodna lokalizacja dla osób lubiących spokój, a jednocześnie ceniących sobie bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

805 800 zł1 343 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedaży działka budowlana w Świdniku położona przy ulicy Wyszyńskiego o powierzchni 1343 m2. objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego (mpzp) o oznaczeniu w mpzp.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł856 m² 455 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana w Świdniku, zlokalizowanacprzy ulicy Gospodarczej. Działka ma powierzchnię 8,5 arów przez co idealnie nadaje się pod budowę domu jednorodzinnego lub pod niewielką inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł1 721 m² 348,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł689 m² 579,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działka budowlana w Świdniku 7 ar, numer 143/4 Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 7 ar, zlokalizowaną w Świdniku. To doskonała okazja dla.

Szczegóły ogłoszenia

334 350 zł743 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na sprzedaż - świdnik, ul. Aleja lotników polskich Numer obrębu: 0006 Numer działki: 266/21 wraz z udziałem w działce drogi wewnętrznej 1kr: 266/18 Powierzchnia: 743.

Szczegóły ogłoszenia

333 450 zł741 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na sprzedaż - świdnik, ul. Aleja lotników polskich Numer obrębu: 0006 Numer działki: 266/17 Powierzchnia: 741 m lokalizacja Działka położona jest w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł1 145 m² 419,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży działki budowlanej, położonej w jednej z najbardziej atrakcyjnych i pożądanych lokalizacji w Świdniku, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

526 490 zł1 053 m² 499,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż wyjątkowa działka w sercu Świdnika! Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1053 m , położona w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł933 m² 267,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowa niższa cena! Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną zlokalizowaną w Kazimierzówce przeznaczoną w mpzt pod zabudowę jednorodzinną z dopuszczeniem nieuciążliwych usług.Dzialka.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł781 m² 359 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana w samym centrum Świdnika. Nieruchomość ma powierzchnię 871m I jest płasko ukształtowana. Działka położona jest przy asfaltowej drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Świdnik

Świdnik,lubelskie

230 000 zł1 506 m² 152,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

7 km od Lublina, powierzchnia 15 arów, z mediami. 47 x 32m. Przedmieścia Świdnika z komunikacją mpk i pkp. Jacków, osiedle obok małego lasu i Terenów Chronionego Krajobrazu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Świdnik

Świdnik,małopolskie

79 000 zł950 m² 83,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Jeśli marzysz o pięknej działce z niezagrożonym widokiem - ta nieruchomość jest dla Ciebie! Z przyjemnością chcielibyśmy przedstawić Państwu dwie działki budowlane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Nadleśna

Świdnik,lubelskie

4 550 000 zł13 000 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działkę przemysłową o pow. ok 13000 m2. Działka położona jest przy ul. Nadleśnej w Świdnickiej Strefie Aktywności Gospodarczej obok Panattoni, nesobus, db Schenker,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Świdnik

Świdnik,lubelskie

849 000 zł1 285 m² 660,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka inwestycyjna z pnb 10 lokali + kontener Świdnik centrum 1285 m media Sprzedam działkę budowlaną z pozwoleniem na budowę -świdnik, centrum, powiat świdnicki, woj. lubelskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Świdnik,lubelskie

310 000 zł1 350 m² 229,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z pięknym widokiem na las - Krępiec, gmina Mełgiew, powiat Świdnicki Lokalizacja: działka położona w malowniczej, zielonej okolicy, w miejscowości Krępiec. Spokojne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Krępiecka

Świdnik,lubelskie

630 000 zł1 744 m² 361,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana w Świdniku - idealna inwestycja! Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną, (oznaczenie terenu według mpzp: 7mn.U) o powierzchni 1744m2, zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Wyspiańskiego

Świdnik,lubelskie

780 000 zł2 017 m² 386,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 2017 m2 położona w spokojnej części Swidnika przy ul. Stanisława Wyspiańskiego. Wymiary działki: 79 m x 26 m. Ogrodzona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Hryniewicza

Świdnik,lubelskie

1 145 000 zł1 638 m² 699,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni całkowitej 1638 m2 (nieruchomość składa się z dwóch działek o powierzchniach: 840 m2 oraz 798 m2) położoną w doskonałej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Racławicka

Świdnik,lubelskie

1 250 000 zł898 m² 1 391,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Alternatywne Biuro Nieruchomości oferuje Państwu interesującą działkę inwestycyjną , objętą planem zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej i usługowej - zlokalizowaną w Świdniku, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Świdnik

Świdnik,lubelskie

299 999 zł1 000 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Okazja! bez prowizji! cena do negocjacji! Idealna działka budowlana o powierzchni 1035m2 Wymiary działki 23x45m Obok działki dodatkowa droga - sprzedaż z udziałem w tej drodze tak by.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Świdnik

Świdnik,lubelskie

370 000 zł2 900 m² 127,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Świetnie położona działka budowlana w Świdniku! Powierzchnia 2900m2, szerokość 20m. Komplet mediów : prąd, telekomunikacja i kanalizacja na działce, wodociąg w ulicy a gaz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Bukowa

Świdnik,lubelskie

269 999 zł521 m² 518,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana zlokalizowana w Świdniku przy ul. Bukowej 4, idealne miejsce w ślepej uliczce, szerokość frontu działki 17,5m długość 32m. Na działce jest wybudowany i zadaszony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Dmowskiego

Świdnik,lubelskie

359 000 zł900 m² 398,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 900 mkw, pod dom jednorodzinny lub bliźniak w spokojnej dzielnicy eleganckich domów przy ul. Sosnowej w Świdniku zaledwie 3 km od centrum i 5 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Dmowskiego

Świdnik,lubelskie

699 001 zł1 800 m² 388,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 1800 mkw, pod dom jednorodzinny, bliźniak lub zabudowę szeregową w spokojnej dzielnicy eleganckich domów przy ul. Sosnowej w Świdniku zaledwie 3 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Bukowa

Świdnik,lubelskie

299 999 zł521 m² 575,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Dmowskiego

Świdnik,lubelskie

359 001 zł900 m² 398,89 zł/m²

 

 

 

Świdnik,lubelskie

699 000 zł1 800 m² 388,33 zł/m²

 

 

 

Świdnik,lubelskie

359 000 zł900 m² 398,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Gruszczyńskiego

Świdnik,lubelskie

499 000 zł1 250 m² 399,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu działkę w Świdniku 1250m2 pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, bliźniaczą lub szeregową. Wymiary działki: szerokość 29m i w najdłuższym 48m2. Do działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Cedrowa

Świdnik,lubelskie

295 000 zł563 m² 523,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Wyjątkowa działka budowlana na sprzedaż - Świdnik, ul. Cedrowa ( Oferta dostępna wyłącznie w biurze Nieruchomości Fundament) Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 563 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Klonowa

Świdnik,lubelskie

289 001 zł781 m² 370,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o pow. 781 mkw przy ul. Klonowej 46 w Świdniku. Świetna lokalizacja na spokojnej dzielnicy domków jednorodzinnych, praktycznie centrum Świdnika. Na działce można postawić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Świdnik

Świdnik,lubelskie

380 000 zł2 900 m² 131,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlano-usługowa o pow. 2900m2 położona przy drodze asfaltowej w sąsiedztwie domów jednorodzinnych. Media: energia, woda, prąd, przy granicy działki. Cena ofertowa 380000zł. Nota.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Klonowa

Świdnik,lubelskie

289 000 zł781 m² 370,04 zł/m²

 

 

 

Świdnik,lubelskie

499 000 zł1 273 m² 391,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ta nieruchomość ma już dzięki nam nowych właścicieli! Planujesz sprzedaż działki, domu, mieszkania, lokalu? Zadzwoń, pomożemy bezpłatnie w wycenie, dopilnujemy wszystkich umów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Klonowa

Świdnik,lubelskie

289 000 zł781 m² 370,04 zł/m²