Działka inwestycyjna, ul. Sąsiedzka

Sąsiedzka, Świdnik, lubelskie

  • 12 500 000 zł
  • 18 115 m²
  • 690,04 zł/m²

Zdjęcie

Aneta

Skontaktuj się

Działka inwestycyjna, ul. Sąsiedzka

Sąsiedzka, Świdnik, lubelskie

zaktualizowane:
18 maja 2026

12 500 000 zł

18 115 m²

690,04 zł/m²

Działka inwestycyjna, ul. Sąsiedzka

Zaktualizowane: 18 maja 2026

12 500 000 zł 18 115 m² 690,04 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 12 500 000 zł (690,04 zł/m²)
  • Forma własności: własność
  • Źródło: biuro nieruchomości, zaktualizowane: 18.05.2026

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż działka o łącznej powierzchni ok. 1,8115 ha, położona w miejscowości Świdnik ul. sąsiedzka, na terenie dynamicznie rozwijającego się, nowopowstającego osiedla bloków oraz zabudowy szeregowej.
Nieruchomość posiada duży potencjał inwestycyjny dzięki zróżnicowanemu przeznaczeniu w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego:

* ok. 1,3315 ha teren oznaczony jako 11U i 12U (zabudowa usługowa)
* ok. (...)

Agent

Aneta

509 975...

509 975 034

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Aneta

509 975...

509 975 034

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Zostaw telefon,
oddzwonimy

Jak najszybciej

zmień

Po godzinie: